درباره ما

مدرسه بین المللی مجازی نوید آینده (مبنا)، فعالیت مشترکی است از سوی موسسه فرهنگی آموزش تزکیه در ایران و مرکز اسلامی انگلیس.

موسسه فرهنگی آموزشی تزکیه، با دهها سال تجربه و فعالیت درخشان، افتخار آموزش و تربیت دهها هزار دانش آموز ایرانی را از پایه پیش دبستان تا پیش دانشگاهی داشته و دارد. این موسسه که در منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است با برخورداری از صدها معلم، مربی، و مشاور کارآزموده، یکی از بهترین مجتمع های آموزشی در ایران می باشد که کارنامه خوبی در زمینه ارتقای تحصیلی و تربیتی دانش آموزان از خود بر جای گذاشته است.

مرکز اسلامی انگلیس نیز با بیش از 22 سال سابقه، یکی از مراکز فعال و شناخته شده در زمینه آموزش و تربیتی دینی مسلمانان در غرب می باشد و مجموعه فعالیت های متنوعی را در زمینه های مختلف به صورت حضوری و مجازی به علاقه مندان ارائه می نماید.

«مبنا» یک مدرسه بین المللی مجازی است که برای دانش آموزان مقطع ابتدایی – از پایه های اول تا ششم – آموزش های متنوعی را ارائه می نماید. این آموزش ها در سه سطح مختلف تنظیم و برنامه ریزی شده اند و امکان استفاده از آنها برای همه علاقه مندان به زبان فارسی، فرهنگ ایرانی و اسلامی در سرتاسر دنیا فراهم می باشد